55 min.
Release period
7 days

Description

Mistrz świata w siatkówce, brązowy medalista Ligi Narodów i multimedalista mistrzostw Polski - Andrzej Wrona - zaprasza na 3 sety. Razem z Pawłem Pyziakiem robią przelot po najważniejszych zdarzeniach kolejki PlusLigi, rozmawiają z ludźmi świata siatkówki, a także dzielą się siatkarskimi anegdotami. W każdy wtorek o 17:00 ON AIR, a tutaj zawsze ON DEMAND.

Podcast episodes

Check latest episodes from 3 Sety z Wroną [Andrzej Wrona & Paweł Pyziak] podcast

Ostatni Set. Andrzej Wrona, Paweł Pyziak, Karol Kłos & Wojtek Włodarczyk
2021/04/28
Koniec sezonu ligi, zatem koniec pierwszego sezonu "3 setów". Jest czas na wspomnienia ale i na świętowanie. Ostatni set sezonu w wykonania Andrzeja i Pawła w bardzo luźnej formie i w towarzystwie gości: Karola Kłosa i Wojtka Włodarczyka. O walce Vervy ze Skrą Bełchatów, sytuacji we Włoszech, planach na kolejny sezon a wszystko w towarzystwie brązowego medalu i szampana.
more
Kawał chłopa, twarde kości. Piotr Gruszka
2021/04/21
Co się zadziało w Rzeszowie oraz jak reality show zbliża do rodziny? Andrzej i Paweł atakują pytaniami Piotra Gruszkę. Poznajemy kilka historii z życia reprezentacji Polski i rady dla młodych, początkujących siatkarzy. W drugim secie rozmowa z MVP - Kubą Buckim o tym, jak to jest wygrać mistrzostwo ligi. W pierwszym, krótko o finałach Plusligi.
more
Poziom sportowy vs. wizerunek. Tomasz Koprowski
2021/04/14
Jak stworzyć z siatkarzy postaci medialne? Czy jest jakiś schemat na przekazywanie złych wieści kibicom? Tajniki marketingu zdradza nam Tomasz Koprowski, czyli Dyrektor ds. Marketingu Skry Bełchatów. Opowiedział o tym, jak działa klub, jak czas pandemii wpłynął na kontakt z kibicami oraz czym jest ekwiwalent reklamowy. W drugim secie rozmowa z Kubą Popiwczakiem. Czy jego drużyna jest gotowa na wygraną z ZAKSĄ? A w pierwszym gdybanie - czy sezon skończy się już za tydzień?
more
Soft wersja ojca. Igor Grobelny
2021/04/08
Szybki test na pochodzenie. W ilu procentach Igor Grobelny jest Belgiem, w ilu Polakiem, a w ilu Radomiakiem? Sprawdzają to Andrzej Wrona i Paweł Pyziak. Czy śpiewa oba hymny w czasie spotkań Polska - Belgia i jaką rolę w wychowaniu miała twarda rękę jego ojca - Dariusza Grobelnego? W drugim secie rozmowa z Tomaszem Fornalem w przeddzień meczu przeciwko Vervie Warszawa, a w pierwszym, jak co audycję, podsumowanie wydarzeń ze świata siatkówki.
more
King Of The Beach. Michał Kądzioła
2021/03/31
Co ma wspólnego newonce.camp i nasz gość? Oboje są legendami w Starych Jabłonkach. Michał Kądziola - mistrz Uniwersjady, mistrz świata do lat 19 i 21 oraz mistrz Europy do lat 23 opowiada o tym, jak bardzo różni się siatkówka halowa od plażowej i dlaczego plażówka wyciąga prawdziwe umiejętności. Jak maluje się przyszłość tej dyscypliny w naszym kraju? W drugim secie rozmowa z Asią Wołosz, której drużyna zmierza po zwycięstwo w Lidze Mistrzów. A na początek tradycyjne podsumowanie emocjonującej rozgrywki ZAKSY oraz tradycyjny serwis siatkarskich newsów.
more
Talent to praca. Waldemar Wspaniały
2021/03/25
Skąd wzięły się słynne zakłady o golenie wąsa, na zero i podcinanie nogawek? Waldemar Wspaniały to w świecie polskiej siatkówki żyjąca legenda. Andrzej Wrona i Paweł Pyziak pytają m.in. o to, jak czasy ZAKSY i Resovii przypominają czasy Mostostalu i AZS-u Częstochowa. W drugim secie rozmowa z MVP - Marcinem Januszem, a w pierwszym - tradycyjne podsumowanie ligowych spotkań.
more
Z parkietu na parkiet. Paweł Halaba
2021/03/17
Paweł Halaba znany jest nie tylko, jako znakomity przyjmujący Warty Zawiercie, ale również jako świetny tancerz. Jaki jest zatem jego popisowy taniec? Andrzej i Paweł zapytali o jego wczesną wyprowadzkę z Płocka, brak kontuzji w młodym wieku oraz wyjazd do Niemiec i poprawę mentalu. W drugim secie rozmowa z MVP Pucharu Polski - Kamilem Semeniukiem, a w pierwszym ważne pytanie: czy polska liga może nas w ogóle zaskoczyć?
more
Siatkarz idealny. Robert Szczerbaniuk
2021/03/11
Swoją profesjonalną siatkarską przygodę zaczynał w czasach przed libero. Robert Szczerbaniuk ma na koncie 27 sezonów i dalej uważa, że spokojnie dałby sobie radę w drugiej lidze. Święta wojna z Częstochowy z ZAKSĄ, reaktywacji AZS-u, wspólny sezon Andrzeja i Roberta w jednym klubie oraz Fistball - tematów nie zabrakło.
more
Zmiana o 40 stopni (celsjusza). Maciej Muzaj
2021/03/03
Kto ma najlepszy gust muzyczny - Włosi czy Rosjanie? Maciej Muzaj, bohater jednego z głośniejszych transferów w tym sezonie opowiada o kulisach transferu do Perugii i jak wyszło mu ocieplanie wizerunku polskich zawodników. W pierwszym secie Andrzej i Paweł kierują oczy na Ligę Mistrzów, w której ZAKSA ma rozegrać rewanżowy mecz z najlepszym zespołem świata - Cucine Lube Civitanova, dlatego w drugim secie serwujemy rozmowę z Kamilem Semieniukiem - MVP ostatniego meczu i jednym z najlepszych graczy klubu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
more
Prosta algebra czy zaawansowana analiza? Iwo Wagner
2021/03/01
Liczby, ratio, statystyka. Co nam to mówi o zawodnikach, meczach i drużynach? Iwo Wagner, długoletni statystyk polskich klubów, wprowadza nas w świat swojej pracy, która daje możliwość znalezienia słabego punktu przeciwnika. Jak swoje zadania łączy z pracą skauta i jakie miał relację ze swoim dziadkiem, legendarnym Hubertem Jerzym Wagnerem. W drugim secie Paweł Pyziak rozmawia z MVP ligi - Karolem Butrynem. A w pierwszym serwujemy porcję newsów z ostatniej kolejki.
more

Podcast reviews

Read 3 Sety z Wroną [Andrzej Wrona & Paweł Pyziak] podcast reviews

5 out of 5
1 reviews

Podcast sponsorship advertising

Start advertising on 3 Sety z Wroną [Andrzej Wrona & Paweł Pyziak] & sponsor relevant audience podcasts