1586688280
De Handcoach

Advertise on podcast: De Handcoach

This podcast has
1 episodes
Language
Dutch
Explicit
No
Date created
2021/09/20
Latest episode
2022/06/22
Average duration
30 min.
Release period
- days

Description

Mijn naam is Melissa Kamstra en als expert in handleeskunde bied ik graag een helpende hand. Om zo vanuit een rotsvast vertrouwen beslissingen te kunnen maken. Toch kan ik mij goed voorstellen dat handlezen tal van vragen oproept. Daarom vertel ik op mijn nuchtere en enthousiaste wijze meer over dit boeiende onderwerp. Mijn persoonlijke verhalen wissel ik af met praktische tips en adviezen. Ben je je benieuwd welke sleutel tot succes jij altijd binnen handbereik hebt? Blijf dan luisteren en laat je inspireren!

Unlock De Handcoach podcast Email contact info,
Listeners & Audience details

Email contact information

Direct podcast contact details

Listeners

Audience numbers & engagement insights

Audience details

Podcast Insights

Podcast episodes

Check latest episodes from De Handcoach podcast


Het ontstaan van De Handcoach
2022/06/22
"Waarom ben jij gaan handlezen?" Deze vraag wordt mij regelmatig gesteld en in deze podcast vertel ik jou hoe handlezen op mijn pad is gekomen en hoe in feite De Handcoach is ontstaan. Want het is echt niet zo dat spiritualiteit mij met de paplepel is ingegoten. Integendeel! Handlezen is toevalligerwijs op mijn pad gekomen. Ontdek hoe en welke inzichten het mij heeft gegeven. In deze podcast meer over: - Hoe handlezen op mijn pad is gekomen - Wat handlezen kan opleveren - Het motto van De Handcoach en waarom iedereen daar in zou moeten geloven Ben je benieuwd hoe jouw handen je kunnen helpen bij het maken van beslissingen? Lees dan hier meer over mijn exclusieve 1-op-1 aanbod. Of download hier mijn gratis E-book en ontdek niet alleen meer over handlezen, maar ook waarom jij je soms anders kunt voelen dan de buitenwereld jou ervaart.  Vond je deze podcast waardevol? Deel dan gerust je grootste inzicht op social media. Vergeet @dehandcoach dan niet te taggen, zo kan ik lekker meegenieten. En handen in de lucht als je een sterren-rating of review wilt achterlaten in de podcastapp. Ik kijk er naar uit je in een volgende aflevering weer te inspireren!

Podcast reviews

Read De Handcoach podcast reviews


0 out of 5
0 reviews

Podcast sponsorship advertising

Start advertising on De Handcoach relevant audience podcasts


What do you want to promote?