1796590637
Learning Dutch through stories - Nederlands voor Beginners – Verhalen voor A1

Advertise on podcast: Learning Dutch through stories - Nederlands voor Beginners – Verhalen voor A1

Rating
★★★☆☆
3
from
2 reviews
Categories
Country
United States
This podcast has
7 episodes
Language
Dutch
Explicit
No
Date created
2025/02/15
Latest episode
2025/04/01
Average duration
5 min.
Release period
14 days

Description

 Learn Dutch in a fun and easy way with engaging stories! Follow Lisa through her daily adventures and improve your vocabulary and listening skills. Perfect for beginners (A1 level) looking to practice Dutch in real-life contexts.  Leer Nederlands op een leuke en makkelijke manier met boeiende verhalen! Volg Lisa in haar dagelijkse avonturen en verbeter je woordenschat en luistervaardigheid. Perfect voor beginners (A1-niveau) die Nederlands willen oefenen in alledaagse situaties. 

Unlock Learning Dutch through stories - Nederlands voor Beginners – Verhalen voor A1 podcast Email contact info,
Listeners & Audience details

Email contact information

Direct podcast contact details

Listeners

Audience numbers & engagement insights

Audience details

Podcast Insights

Podcast episodes

Check latest episodes from Learning Dutch through stories - Nederlands voor Beginners – Verhalen voor A1 podcast


Lisa’s Zevende Verhaal: Een Avontuur in het Buitenland
2025/04/01
Send us a text Lisa reist spontaan naar Florence, Italië, om even aan haar dagelijkse routine te ontsnappen. Maar wanneer haar koffer verdwijnt, moet ze improviseren. Tijdens haar avontuur ontmoet ze Marco, een vriendelijke ober met een bijzonder verhaal. Samen ontdekken ze de magie van de stad, en Lisa leert dat soms juist de onverwachte momenten de mooiste herinneringen opleveren. Luister mee en laat je meevoeren naar het hart van Italië! Support the show
Lisa’s Zesde Verhaal: Een Reis naar Verbinding en Verwondering
2025/02/28
Send us a text Op een regenachtige ochtend besluit Lisa haar dag zonder plan te beginnen en zich te laten verrassen door toevallige ontmoetingen. Van een inspirerend gesprek in een café tot een ontroerende kunstervaring en een magisch moment met livemuziek in het park – deze dag leert haar dat ware verbinding in de kleine momenten schuilt. Luister mee en ontdek hoe openstaan voor het onbekende je blik op het leven kan veranderen! Support the show
Lisa’s Vijfde Verhaal: Een Dag vol Ontdekkingen en Herinneringen
2025/02/18
Send us a text Lisa’s Vijfde Verhaal: Een Dag vol Ontdekkingen en Herinneringen In deze aflevering volgen we Lisa op een spontane dag vol verrassingen. Zonder een vast plan vertrekt ze van huis en laat ze zich leiden door toevallige ontmoetingen, bijzondere gesprekken en onverwachte ervaringen. Van een gezellige boekwinkel tot een inspirerend concert in het park – elke stap brengt haar nieuwe inzichten en mooie herinneringen. Luister mee en ontdek hoe de kleinste momenten een grote impact kunnen hebben! Support the show
Lisa’s Vierde Verhaal: Een Dag vol Onverwachte Avonturen
2025/02/08
Send us a text Lisa begint haar dag zonder plannen, maar wat volgt is een onverwacht avontuur vol bijzondere ontmoetingen en spontane momenten. Van een gesprek met een oudere dame in het park tot het ontdekken van een verborgen boekwinkel, een streetfoodfestival en een boottocht over de rivier – deze dag bewijst dat het mooiste in het onverwachte zit. Beleef samen met Lisa een dag vol kleine, betekenisvolle momenten die het leven zo bijzonder maken! Support the show
Lisa en de Verdwaalde Kat
2025/01/28
Send us a text Lisa ontmoet een verdwaalde kat in haar tuin en besluit te helpen. In deze aflevering volgen we haar avonturen terwijl ze probeert de eigenaar van de kat te vinden. Van posters ophangen tot een bezoek aan de dierenarts – Lisa's dag zit vol met kleine momenten van vriendelijkheid en betekenis. Ontdek hoe een gewone dag onverwacht speciaal kan worden! Support the show
Lisa's Dagelijkse Wonderen
2025/01/20
Send us a text In deze aflevering volgen we een dag uit het leven van Lisa. Op het eerste gezicht lijkt het een gewone dag, maar schijn bedriegt: Lisa laat ons zien hoe zelfs de kleinste momenten vol betekenis kunnen zitten. Van haar ochtendroutine tot een kunstworkshop en een wandeling met een vriendin, Lisa’s verhaal inspireert ons om bewust te leven en het buitengewone te zien in het alledaagse. Support the show
Intro
2025/01/11
Send us a text Hallo! Welkom bij onze podcast. Vandaag luisteren we naar een verhaal over Lisa. Lisa is een gewone vrouw met een drukke dag. Dit verhaal is voor beginners (A1-niveau). Laten we beginnen!" Support the show

Podcast reviews

Read Learning Dutch through stories - Nederlands voor Beginners – Verhalen voor A1 podcast reviews


3 out of 5
2 reviews

Podcast sponsorship advertising

Start advertising on Learning Dutch through stories - Nederlands voor Beginners – Verhalen voor A1 relevant audience podcasts


What do you want to promote?