1500793009
Freitag podcast

Advertise on podcast: Freitag podcast

This podcast has
284 episodes
Language
Polish
Explicit
No
Date created
2020/02/27
Latest episode
2025/05/14
Average duration
19 min.
Release period
14 days

Description

Dzielę się Słowem 😁

Unlock Freitag podcast podcast Email contact info,
Listeners & Audience details

Email contact information

Direct podcast contact details

Listeners

Audience numbers & engagement insights

Audience details

Podcast Insights

Podcast episodes

Check latest episodes from Freitag podcast podcast


Imię Jezus & Widzę Dom | Schola Pallotyńskiego DA | Nakarm Serce | Live 2025 |
2025/05/14
Utwory "Imię Jezus & Widzę Dom" są fragmentami Uwielbienia Scholi Pallotyńskiego DA | Poznań 2025.Wersje oryginalne utworów: "Imię Jezus" - I Speak Jesus - Charity Gayle / sł. muz. A. Benton, C. Prince, D. Smith, J. Reeves, K. Dutton, R. Pratt; tłum. A. Bałuczyńska, P. Chojnacki, A. Kosewski oraz: "Widzę Dom" - Widzę Dom - Pieśniopisarze (@piesniopisarze ) / sł. muz. Zofia Muzalewski, Olga Juraszus, Kacper Kukier. To wspaniałe, że młodzi ludzie chcą się wspólnie modlić i wielbić naszego Pana Jezusa Chrystusa. Ta modlitwa i uwielbienie są wyrazem naszej wiary, nadziei i dziękczynienia za Jego nieograniczoną miłość oraz za triumf życia nad śmiercią. Dzisiaj Świat desperacko potrzebuje przebudzenia oraz nawrócenia. Drzwi do domu naszego Ojca stoją dla nas zawsze otworem, a moc Imienia Jezus sprawia, że padają największe mury strachu i nastaje kres depresji. Niech to nagranie będzie inspiracją, a także umocnieniem dla wszystkich, którzy wierzą w moc Boga i w Jego zwycięstwo nad wszelkimi przeciwnościami. Niech Boże Królestwo zapanuje nad Twoim życiem. Błogosławię Cię + __ Wokale - Julia Kieca, Katarzyna Niemir, Zuzanna Butkiewicz, Agata Nowak, Julia Wojciechowska, Marta Puzio, Martyna Niemiro, Michał Śnios, Stanisław Kasprzyk, Dominik Cieślak, Mateusz Wiśniewski. Modlitwa Słowa - ks. Krzysztof Freitag SAC. Piano - Dominik Niemir.Gitary elektroakustyczne - Dominik Cieślak, Karol Nowakowski. Bas - Piotr Woźniak. Skrzypce - Zofia Dziuba, Antoni Maćkowiak. Elementy perkusyjne - Jakub Niemir, Mateusz Wiśniewski. ___ Pomysł nagrania Modlitwy Uwielbienia powstał podczas comiesięcznych Uwielbień prowadzonych przez Scholę Pallotyńskiego DA. Jeśli jesteś młodą osobą, studentem, czy też osobą, która ma studia dawno za sobą to zapraszamy serdecznie na nasze spotkania (różne grupy formacyjne oraz tematyczne). Po wszystkie szczegóły wpadnij do nas na IG: https://www.instagram.com/da_pallotyni ___ Jeśli to co robimy, pomaga Ci w modlitwie lub też chciałbyś wspomóc działalność naszego DA to można o tu: https://suppi.pl/da-pallotyni lub tu: https://www.siepomaga.pl/da-pallotyni-poznan +
Pamiętaj o doświadczonych cudach / Mk 8, 14-21 / x. Krzysztof Freitag SAC
2025/02/20
Komentarz do fragmentu: Mk 8, 14-21. 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu: ⁠⁠⁠⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof /⁠⁠⁠ 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram:⁠⁠⁠https://www.instagram.com/ks_krzysztof⁠⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠⁠https://www.facebook.com/BozyKosmos⁠⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠⁠https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56⁠
Przekleństwo i błogosławieństwo ucznia Jezusa / Łk 6, 17.20-26 / x. Krzysztof Freitag SAC
2025/02/20
Komentarz do fragmentu: Łk 6, 17.20-26. 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu: ⁠⁠⁠⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof /⁠⁠⁠ 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram:⁠⁠⁠https://www.instagram.com/ks_krzysztof⁠⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠⁠https://www.facebook.com/BozyKosmos⁠⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠⁠https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56⁠
Nasze potrzeby są ważne / Mk 8, 1-10 / x. Krzysztof Freitag SAC
2025/02/20
Komentarz do fragmentu: Mk 8, 1-10. 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu: ⁠⁠⁠⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof /⁠⁠⁠ 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram:⁠⁠⁠https://www.instagram.com/ks_krzysztof⁠⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠⁠https://www.facebook.com/BozyKosmos⁠⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠⁠https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56⁠
Daj się Bogu posłać / Łk 10, 1-9 / x. Krzysztof Freitag SAC
2025/02/20
Komentarz do fragmentu: Łk 10, 1-9. 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu: ⁠⁠⁠⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof /⁠⁠⁠ 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram:⁠⁠⁠https://www.instagram.com/ks_krzysztof⁠⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠⁠https://www.facebook.com/BozyKosmos⁠⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠⁠https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56⁠
Czy Bóg odmawia łaski? / Mk 7, 24- 30 / x. Krzysztof Freitag SAC
2025/02/14
Komentarz do fragmentu: Mk 7, 24- 30. 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu: ⁠⁠⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof /⁠⁠ 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram:⁠⁠https://www.instagram.com/ks_krzysztof⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠https://www.facebook.com/BozyKosmos⁠⁠ 🔸FB:⁠⁠https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56
Pobożność, która jest tylko pozorem / Mk 7, 1-13 / x. Krzysztof Freitag SAC
2025/02/12
Komentarz do fragmentu: Mk 7, 1 - 13. 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu⁠⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof /⁠ 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram:⁠https://www.instagram.com/ks_krzysztof⁠ 🔸FB:⁠https://www.facebook.com/BozyKosmos⁠ 🔸FB:⁠https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56
Dotyk, który uzdrawia / Mk 6, 53-56 / x. Krzysztof Freitag SAC
2025/02/11
Komentarz do fragmentu: Mk 6, 53-56. 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof /🔹Zapraszam Cię na:🔸Instagram:https://www.instagram.com/ks_krzysztof🔸FB:https://www.facebook.com/BozyKosmos🔸FB:https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56
Bóg może przemienić Twoje życie! Ale jak? / Łk 5, 1-11 / x. Krzysztof Freitag SAC
2025/02/10
Komentarz do fragmentu: Łk 5, 1-11. 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof /🔹Zapraszam Cię na:🔸Instagram: https://www.instagram.com/ks_krzysztof🔸FB:https://www.facebook.com/BozyKosmos🔸FB:https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56
Od życia bez Kościoła do świadectwa w show-biznesie / Ilona Adamska / Podcast przy kawie /
2024/12/21
Przy kawie rozmawialiśmy z Iloną o jej drodze nawrócenia: od zdystansowanej wobec Kościoła i wiary, do kobiety, która na co dzień doświadcza działania Boga i głosi Go w show-biznesie. Było też o mocy słowa i rzeczywistości hejtu w naszym świecie. Zrób sobie kawę i siadaj z nami! ➡️ Strony Ilony, o których wspominaliśmy: 🔸Raport o hejcie: https://www.fundacjawzgodziezesoba.pl/raport 🔸https://www.niehejtujemotywuje.pl 🔸https://ekkb.pl 🔸https://www.fundacjawzgodziezesoba.pl 🔸https://planetakobiet.com.pl 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu ⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram: https://www.instagram.com/ks_krzysztof 🔸FB: https://www.facebook.com/BozyKosmos 🔸FB: https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56
Czym jest focusing i uważne życie? Jak siebie kochać? / Podcast przy kawie / o. Piotr Wardawy OFMCap
2024/12/13
Przy kawie rozmawiamy o tym, czym jest focusing i dlaczego pomaga w uważnym życiu? Dotykamy też miłości siebie samego i kwestii grzechu, który może być nawet objawem... szukania dobra. Zrób sobie kawę i siadaj z nami! ➡️ Rozmowa o focusingu na kanale Pogłębiarki: KLIK 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu ⁠KLIK 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram: KLIK 🔸FB: KLIK 🔸FB: KLIK
Czym jest katolicka moralność? Czy to droga do... szczęścia? / Podcast przy kawie z Agatą Rujner /
2024/11/27
Przy kawie rozmawiamy o tym, jak się odnaleźć w katolickiej nauce moralnej - czy to powód do wiecznej nerwicy, czy jednak droga do wolności i szczęścia? Wątków w tej rozmowie jest wiele, ale są bardzo smaczne - zrób sobie kawę i siadaj z nami! ➡️ Kanał Agaty: PrawieMorały 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu ⁠PostawKawkę 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram: ks_krzysztof 🔸FB: Boży Kosmos 🔸FB: Profil prywatny
Duchowość, która (nie) pomaga psychice / konferencja
2024/11/22
Duchowość, czyli nasza relacja z Bogiem, ma na nas konkretny wpływ - nie zawsze dobry. Skąd to się bierze? Co z tym zrobić? Zapraszam do mojej konferencji! 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu ⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof / 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram: https://www.instagram.com/ks_krzysztof 🔸FB: https://www.facebook.com/BozyKosmos 🔸FB: https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56
Żyj uważnie, bo przecież umrzesz / homilia / Mk 13, 24-32
2024/11/18
Homilia do: Mk 13, 24-32. 🔹 Wsparcie mojej działalności o tu ⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof / 🔹Zapraszam Cię na: 🔸Instagram: https://www.instagram.com/ks_krzysztof 🔸FB: https://www.facebook.com/BozyKosmos 🔸FB: https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56
W wierze chodzi o miłość / homilia / Mk 12, 28b-34 / x. Krzysztof Freitag SAC
2024/11/03
Homilia do dzisiejszego fragmentu: Mk 12, 28b-34. / Wsparcie mojej działalności o tu ⁠https://buycoffee.to/ks-krzysztof / Zapraszam Cię też na: 🔸Instagram: https://www.instagram.com/ks_krzysztof 🔸FB: https://www.facebook.com/BozyKosmos 🔸FB: https://www.facebook.com/krzysztof.freitag.56

Podcast reviews

Read Freitag podcast podcast reviews


0 out of 5
0 reviews

Podcast sponsorship advertising

Start advertising on Freitag podcast relevant audience podcasts


What do you want to promote?