1508458638
Kochane ciało

Advertise on podcast: Kochane ciało

This podcast has
32 episodes
Language
Polish
Explicit
No
Date created
2020/04/17
Latest episode
2026/01/31
Average duration
27 min.
Release period
23 days

Description

Miłość do siebie i do ciała, spokój z jedzeniem, akceptacja i lekkość oraz dobra relacja z jedzeniem. Witaj w podcaście kochane ciało!

Unlock Kochane ciało podcast Email contact info,
Listeners & Audience details

Email contact information

Direct podcast contact details

Listeners

Audience numbers & engagement insights

Audience details

Podcast Insights

Podcast episodes

Check latest episodes from Kochane ciało podcast


Moje podsumowanie ostatnich 10 lat
2026/01/31
Najważniejsze wydarzenia, które wpłynęły na mnie i doprowadziły mnie do mojego teraz
Transformacja z dziewczynki w kobietę 🦋
2025/09/25
Nasza droga do kobiecości do piękna in&out i przypomnienie kim jesteś naprawdę.
Deficyt kaloryczny i miłość do siebie nie odchudzają
2025/09/10
Deficyt kaloryczny i miłość do siebie nie sprawi, że schudniesz. W tym odcinku rozwijam ten wątek. Link do ebooka: https://spokojzjedzeniem.pl/ebookbonusy2/
Dlaczego po 7 latach bycia wegetarianką zaczęłam jeść mięso?
2025/09/03
Moja ścieżka od niejedzenia mięsa do jedzenia - jak to się stało, że zaczęłam je jeść i dlaczego?
Czy będąc w rozwoju i pracując nad sobą można mieć stany depresyjne?
2025/08/26
W tym odcinku poruszam temat, o którym praktycznie w ogóle się nie mówi. Pomimo pracy ze sobą, pracy terapeutycznej, mają różne wsparcie a mimo to pojawiają się nawroty depresji.
Uzależnienie od uzdrawiania jest jak uzależnienie od słodyczy
2025/08/22
Co jeśli Twój umysł poszukuje ciągle braku, bo nie jest nauczony czegoś innego? Co jeśli ciągłe "przerabianie siebie" to uzależnienie z drugiej strony tak samo jak wcześniej objadanie? Odsłuchaj najnowszy odcinek podcastu i dołącz do wyzwania dla kobiet, o którym tam mówię :)
7 miesięcy bez cukru - po co takie wyzwanie? co się zmieniło?
2025/08/12
Witaj po wakacjach! w tym odcinku opowiem o wyzwaniu bez cukru :) odsłuchaj co się zmieniło i co mi to dało :)
Jak zmieniała się moja relacja z jedzeniem? Jak wyszłam z zaburzeń odżywiania?
2025/05/23
relacja z jedzeniem zmienia się, kiedyś to co robiłaś z lęku dziś kiedy jesteś już inną osobą może być tym co doda Ci najwięcej mocy.
Czym jest matrix i jak z niego wyjść?
2025/05/16
Oczywiście, że jest droga wyjścia, zawsze jest rozwiązanie, które mnie wspiera, mam mnóstwo mocy, aby wstać i wybrać to kim jestem naprawdę
Dlaczego holistyczne zadbanie o zdrowie tak bardzo mi pomogło?
2025/05/09
Holistyczne podejście do ciała i zdrowia to game changer, który zmienił totalnie moje samopoczucie. Polecam połączyć wszystkie elementy zaczynając od mindsetu i znajdować swoje rozwiązania, które doprowadza Cię do pełni zdrowia.
Rozczarowanie rozwojem - miało być pięknie, a wyszło...
2025/05/02
Wkurza Cię brak rezultatów po cięzkiej pracy ze sobą? myślałaś, że bedzie inaczej? ten odcinek jest dla Ciebie
Self-love jak nie schrzanić sobie życia
2025/04/25
kocham siebie, więc mogę... kocham siebie, więc nie muszę... Co prowadzi do niezdrowej miłości do siebie, która Cię rozleniwia, zaniedbuje zamiast pomaga Ci się czuć dobrze i realizować? o tym jest kolejny odcinek podcastu kochane ciało
Ciągłe uzdrawianie to pułapka rozwoju
2025/04/18
Wciąż znajdujesz blokady w sobie? uzdrawiasz dzieciństwo bez końca? czujesz, że coś tu nie pasuje? to czas na kreację!
Uzależnienie od jedzenia - jak się uwolnić i znowu czerpać przyjemność z jedzenia?
2025/04/11
dlaczego uzależnienie od jedzenia to takie wyzwanie? Zwróć uwagę kiedy po raz pierwszy jadłaś słodycze, puść emocje oraz cały ciężar i zobacz jak masz coraz więcej spokoju i wolności w tym temacie
Jedzenie intuicyjne
2025/03/28
są różne etapy relacji z jedzeniem, kiedy wychodzi się z kultury diet jest to bardzo pomocne, ale nie jest to ostateczny etap kształtowania swoich nawyków żywieniowych. Relacja z jedzeniem się zmienia kiedy Ty się zmieniasz.

Podcast reviews

Read Kochane ciało podcast reviews


0 out of 5
0 reviews

Podcast sponsorship advertising

Start advertising on Kochane ciało relevant audience podcasts


What do you want to promote?