1538593126
BRAK KULTURY unchained

Advertise on podcast: BRAK KULTURY unchained

This podcast has
15 episodes
Language
Polish
Publisher
Brak Kultury
Explicit
No
Date created
2020/11/03
Latest episode
2023/11/27
Average duration
81 min.
Release period
98 days

Description

Polski podcast o amerykańskim rapie. Klasyki, zapomniane i przegapione perełki oraz bieżące wydarzenia. Do tego sporo offtopu w okolicach muzyki i wydarzeń z USA.

Unlock BRAK KULTURY unchained podcast Email contact info,
Listeners & Audience details

Email contact information

Direct podcast contact details

Listeners

Audience numbers & engagement insights

Audience details

Podcast Insights

Podcast episodes

Check latest episodes from BRAK KULTURY unchained podcast


BRAK KULTURY unchained - vol.15 (Busta Rhymes - The Coming)
2023/11/27
nie musicie nam co pół roku przypominać https://patronite.pl/Brakkultury
BRAK KULTURY unchained - vol.14 (Common - Like Water For Chocolate)
2023/01/30
Legenda Chicago, tytan podziemnego hip-hopu i jego pierwszy album nagrany dla dużej wytwórni. W tle Soulquariansi, w tym przede wszystkim Erykah Badu, pewna piwnica w Detroit i kłótnie o producentów. www.brakkultury.pl https://patronite.pl/Brakkultury
BRAK KULTURY unchained - vol.13 (DMX - It’s Dark and Hell Is Hot)
2022/11/28
https://brakkultury.pl/ https://patronite.pl/Brakkultury Filadelfia jest mała więc pomylenie Beanie Sigela z Meek Millem każdemu się może zdarzyć (tym razem nie był to powód do niepublikowania odcinka) https://discord.gg/erPNk5bk
BRAK KULTURY unchained - vol.12 (Ice Cube)
2022/07/25
https://brakkultury.pl/brak-kultury-mixtape-opowiesc-o-tym-co-tu-sie-odpierdala-download/ https://patronite.pl/Brakkultury
BRAK KULTURY unchained - vol.11 (Ghostface Killah - Ironman)
2021/12/13
O tym dlaczego Kazik Klimat Kartel to polski RZA i o roli Żarego w Wu Tang Clanie. Nagrywamy, nie musicie nam co pół roku przypominać. www.brakkultury.pl
BRAK KULTURY unchained - vol.10 (50 Cent - Get Rich or Die Tryin')
2021/05/08
https://patronite.pl/Brakkultury www.brakkultury.pl
BRAK KULTURY unchained - vol.9 (The Pharcyde)
2021/05/01
www.brakkultury.pl https://patronite.pl/Brakkultury
BRAK KULTURY unchained - vol.8 (The Roots - Things Fall Apart)
2021/04/13
Wyimaginowany Jadakiss śpiewający soul pod ukulele, Kiełas to nowy Storch a beatbox to stara kurwa https://patronite.pl/Brakkultury
BRAK KULTURY unchained - vol.7 (Ludacris - Word Of Mouf)
2021/03/15
Wyjątkowo trzymamy się tematu przez cały czas
BRAK KULTURY unchained - vol.6 (Jaylib - Champion Sound)
2021/01/25
Co  się stanie, gdy ulubiony rapujący producent truskuli i ulubiony  rapujący producent truskuli wymienią się bitami? Powstanie jeden z  ciekawszych albumów ze stajni Stones Throw. Champion Sound z 2003, czyli  imprezowy Jay Dee pod cięte sample Madliba, który z kolei położył  spokojne, ale i powykręcane z pomocą swojego alter ego Lorda Quasa wersy  pod pulsujące basy Dilli.
BRAK KULTURY unchained - vol.5 (Geto Boys - We Can't Be Stopped)
2021/01/11
Trzeci album Geto Boys, pierwszy w najbardziej klasycznym składzie,  czyli Willie D, Scarface i Bushwick Bill - We Can't Be Stopped z 1991.  Trochę przewózki, seksu, polityki, gangsterki i obrażania byłego  dystrybutora, czyli jak wreszcie wbito pinezkę na mapę w miejscu  Houston.
BRAK KULTURY unchained vol.4 (Jay-Z - Reasonable Doubt)
2020/12/15
Odcinek pełny kompromitacji autorów, problemów technicznych, zwiech i suchego gardła. Gadamy głównie o debiucie Jaya ale zahaczamy o beef z Nasem, amerykańską motoryzację i nawet o polski rap. Do tego troszkę o produkcji, prawidłowym układaniu winyli i fuzji Maca Ministera i Chrisa Rocka czyli o Kevinie Harcie (cały tamten segment nie ma sensu bo się nie dogadaliśmy, tacy mądrzy jesteśmy) Nasza opinia o starym kseroboju i fejku z bruklynu, zapraszamy

Podcast reviews

Read BRAK KULTURY unchained podcast reviews


0 out of 5
0 reviews

Podcast sponsorship advertising

Start advertising on BRAK KULTURY unchained relevant audience podcasts


What do you want to promote?