1696927318
BlackBox Šovs

Advertise on podcast: BlackBox Šovs

This podcast has
147 episodes
Language
Latvian
Explicit
No
Date created
2023/07/11
Latest episode
2026/10/12
Average duration
59 min.
Release period
8 days

Description

BlackBox Šovs ir vieta, kur satiekas bizness ar humoru. Šeit tu dzirdēsi vadošo Latvijas uzņēmēju veiksmes stāstus un biznesa padomus, kā arī uzzināsi par jaunākajām biznesa tendencēm un inovācijām, kas var palīdzēt arī Tavam uzņēmumam sasniegt jaunas virsotnes. Šī ir vieta, kur iegūt idejas, uzlādēties, iedvesmoties un mācīties no top līderiem Latvijā! Klausies mūsu šovu un saņem jaunu motivācijas devu katru nedēļu! Stay Sharp & Stay Successful.

Unlock BlackBox Šovs podcast Email contact info,
Listeners & Audience details

Email contact information

Direct podcast contact details

Listeners

Audience numbers & engagement insights

Audience details

Podcast Insights

Podcast episodes

Check latest episodes from BlackBox Šovs podcast


Vai tas, ko tu dari, pietuvina tevi mērķim?
2026/10/12
Niks Jansons dalās ar dzīves un uzņēmējdarbības principiem un uzskatiem, lai izdarītu vairāk.Viss prasa laiku, un tā ir tava izvēle, kam tu velti savu laiku un ko izvirzi par prioritāti.Saruna ar Mārci Jencīti Izaugsmes Klubā.
Kāpēc veseli cilvēki Latvijā pie ārsta iet par vēlu? | Anti Aging Institute
2026/10/05
BlackBox Šovā - Zane Rēvalde, “Anti-Aging Institute” un vairāku “Veselības centrs 4” filiāļu vadītāja un viena no preventīvās medicīnas koncepta virzītājām Latvijā.Anti-Aging Institute fokusējas arī uz cilvēkiem, kuri vēl nav kļuvuši par pacientiem, ar mērķi veselības problēmas identificēt un novērst savlaicīgi.Runājam par preventīvo veselību, novecošanu un ilgmūžību, NAD+, MOTS-c, peptīdiem, Ozempic, sportu un uzturu, vīriešu veselību pēc 40, Anti-Aging Institute izveidi, Latvijas veselības aprūpes sistēmu, medicīnas nākotni un mākslīgo intelektu. Zane stāsta arī par karjeru, darbu, ģimeni un to, kā iemācīties pateikt “nē”, lai sev pateiktu “jā”."Es gribētu koncentrēties uz veseliem cilvēkiem", stāsta Zane.
Kam jāuzņemas atbildība par valdības lēmumiem? | Andris Kulbergs
2026/09/28
BlackBox Šovs ar Andri Kulbergu - uzņēmēju un Latvijas Ministru prezidents kopš 2026. gada 28. maija. Runājam par lēmumu pieņemšanu un atbildību valdībā, valsts pārvaldes efektivitāti, birokrātiju, sapulcēm, kompetentu profesionāļu iesaisti nozīmīgos projektos un to, ko uzņēmēji var darīt, lai palīdzētu valstij attīstīties. Andris Kulbergs aicina pieņemt lēmumus un iesaistīties: "Ja tu nepiedalies, tev nav tiesību runāt un kritizēt".
Vai tas, ko tu dari, pietuvina tevi mērķim?
2026/09/21
Niks Jansons dalās ar dzīves un uzņēmējdarbības principiem un uzskatiem, lai izdarītu vairāk.Viss prasa laiku, un tā ir tava izvēle, kam tu velti savu laiku un ko izvirzi par prioritāti.Saruna ar Mārci Jencīti Izaugsmes Klubā.Ja tevi interesē sadarbības iespējas ar BlackBox Šovu - raksti uz [email protected]
Vai Latvijā tiešām būvē sliktus ceļus? | Saldus Ceļinieks
2026/09/15
Kāpēc ceļu remonti kļūst arvien dārgāki? Kā karš un inflācija ietekmē visu ceļu būves nozari?BlackBox Šovā viesojas Gints Karols - SC Grupa (Saldus Ceļinieks) vadītājs. Runājam par Latvijas ceļu kvalitāti, ceļu būvniecības ekonomiku, uzņēmuma pārņemšanu un atpirkšanu, kara ietekmi uz nozari, nozares nākotni un aktualitātēm, un to, kā iespējams uzlabot Latvijas infrastruktūru.
3 jautājumi, uz kuriem atbildēt, darbā izmantojot mākslīgo intelektu
2026/09/07
Kā mākslīgo intelektu izmantot biznesā un ikdienā, lai pelnītu vairāk, augtu ātrāk un iegūtu vairāk brīvā laika?Stay Sharp Live 2026 augustā Matīss Ansviesulis dalījās ar reāliem piemēriem, kā viņš izmanto mākslīgo intelektu savos biznesos, kā atšķiras MI izmantošana mazos un lielos uzņēmumos un kā mākslīgais intelekts kļūst par būtisku produktivitātes rīku. Seko YouTube @blackbox_latvija
Kādas profesijas būs pieprasītas pēc 10 gadiem? | LTRK
2026/09/01
BlackBox Šovā viesojas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents un Biznesa augstskolas Turība īpašnieks Aigars Rostovskis. Runājam par Latvijas biznesa nākotni, izglītības biznesu, mākslīgā intelekta ietekmi uz darba tirgu un nākotnes profesijām. Par sabiedrisko labumu un grūtību pārvarēšanu dzīvē un biznesā."Paliks cilvēciskās profesijas ar cilvēcīgo vērtību. Ir svarīgi saprast, kur tā pasaule kustās", stāsta Aigars.Ja tevi interesē sadarbības iespējas ar BlackBox Šovu - raksti uz [email protected]
Kad ir labākais laiks mājas pirkšanai? | Hepsor (angļu valodā)
2026/08/28
Šajā BlackBox Šova epizodē tiekamies ar Martti Krass - nekustamā īpašuma attīstītāja Hepsor CEO, kas veido mājokļus un komercīpašumus Latvijā, Igaunijā un nu jau arī Kanādā. Uzņēmums ir pārdevis vairāk nekā 2000 dzīvokļu.Runājam par to, kā patiesībā strādā attīstītāja bizness - kā tiek izvēlēta vieta, noteikta cena un radīta vērtība, kā tiek pieņemti miljonu vērti lēmumi un kur nekustamajā īpašumā iespējams visātrāk pazaudēt naudu. Pieskaramies arī AI un 3D vizualizācijām, dzīvokļa pirkšanai, Baltijas nekustamo īpašumu tirgum un tam, vai 2026. gadā ir īstais laiks pirkt īpašumu."Time is the biggest enemy", saka Martti par nekustamā īpašuma biznesu.
Ja tu vari IZTĒLOTIES, ar mākslīgo intelektu to var IZDARĪT
2026/08/28
Šajā video Niks Jansons Stay Sharp LIVE 2026 pasākumā parāda, kā mākslīgo intelektu praktiski izmantot biznesā - nevis kā vienkāršu čata rīku, bet kā sistēmu, kas palīdz strādāt ātrāk un efektīvāk. Niks izskaidro 5 MI līmeņus, kā to izmantot ikdienā biznesā, un kādas MI sistēmas uzņēmējam būtu jāzina.Galvenā doma: Ja tu vari kaut ko iztēloties, ar mākslīgo intelektu to vari izdarīt."Visticamāk, ka tavs AI ir kā darbinieks bez atmiņas", stāsta Niks.
Kā gadā apmāca 20'000 profesionāļus | Novikontas
2026/08/11
Šajā BlackBox Šova epizodē Novikontas aizkulises - viens no vadošajiem jūrniecības un profesionālās apmācības uzņēmumiem Eiropā. Katru gadu šeit tiek apmācīti aptuveni 20 000 profesionāļu darbam uz kuģiem, enerģētikas nozarē un vēja parkos.Praktiski par jūrnieku apmācībām, kuģu vadību, ugunsgrēku simulācijām, izdzīvošanu ūdenī, un citām interesantām lietām.Ja tevi interesē sadarbības iespējas ar BlackBox Šovu - raksti uz [email protected]
Kā tikt galā ar izdegšanu biznesā
2026/08/04
BlackBox Šovā Niks Jansons un Matīss Ansviesulis par to, kas viņu pieredzē ir izdegšana un kā ar to tikt galā dažādos dzīves posmos."Atceries, ka viss ir periodisks. Situācija vienmēr var būt sliktāka", saka Matīss.
No dropshipping līdz €100 miljonu biznesam 6 gados | Prime Prometics
2026/07/28
Kā no dropshippinga izveidot €100 miljonu e-komercijas uzņēmumu? BlackBox Šovā viesojas Kaspars Eglītis - Prime Prometics dibinātājs un vadītājs (kosmētikas zīmols sievietēm 50+). Par e-komerciju, mārketingu, produktu izstrādi un kvalitāti, skaistumkopšanas industriju, strauju uzņēmuma izaugsmi, peļņu, uzņēmējdarbības kultūru, disciplīnu, matemātiku biznesā un mentālo veselību straujas izaugsmes laikā. Ja nodarbojies ar e-komerciju vai vēlies veidot globālu biznesu, šī ir epizode, kuru nedrīkst palaist garām."Matemātika ir pats svarīgākais biznesā", stāsta Kaspars.
Kad nepieciešams personīgais asistents?
2026/07/21
BlackBox Šovā Niks Jansons un Matīss Ansviesulis par to, kad tev vajadzētu algot personīgo asistentu un kapēc tas ir svarīgi. Par laika zagļiem un lietām, par ko mēs ikdienā nemaz neaizdomājamies. Materiāls no "Pūķu Alas" livestream #2
Kā izveidot veiksmīgu restorānu biznesu | LIDO
2026/07/14
Gunārs Ķirsons pirmo reizi par LIDO sākumu, restorānu biznesa veidošanu, LIDO pārdošanu, jauno restorānu Daba, uzņēmējdarbību, ilgtermiņa domāšanu, naudu, fokusu, patriotismu, veselību, sportu un ēdināšanas nozares nākotni. "Ja ir problēmas un tu viņas risini, tu baudi. Nedrīkst sev pateikt ka ir grūti", stāsta Gunārs par biznesu.
Kas notiek pēc liela uzņēmuma pārdošanas | Baltcom
2026/06/30
BlackBox Šovs ar uzņēmēju un miljonāru Pēteri Šmidri. Pēteris ir viens no Latvijas telekomunikāciju nozares pionieriem, un Baltcom līdzdibinātājs, ko pārdeva par 277 miljons euro. Saruna par biznesu, investīcijām, bagātības veidošanu un Latvijas ekonomiku.

Podcast reviews

Read BlackBox Šovs podcast reviews


0 out of 5
0 reviews

Podcast sponsorship advertising

Start advertising on BlackBox Šovs relevant audience podcasts


What do you want to promote?